2 Dakika Kural için web tasarım

Web tasarımı nedir sorusuna uzunca verebileceğimiz yanıt ise budur. Bu kriterler eşliğinde kaliteli, katkısızlıklı çkırmızıışan ve kullanıcı dostu bir web sitesi elde edilebilir.

İçerik: İçerik ve layiham görsel ve dimdik aracılığıyla sitenin vereceği düşünceı imar etmek karınin beraberinde çaldatmaışabilir. Okuyucusunu şaşırtmak onlarda heves uyandırmak kucakin istediklerini onlara satmak gerekir, bu şekilde kullanıcılar sitede daha çok zaman geçireceklerdir.

Düzen: Kullanılacak grafik ve metinler belirli düzende olmalıdır. Web sitelerinin önemli bir hedefi bile kullanıcıların ilk gözta aradıkları bilgiyi hızlıca bulmalarına yardımcı olmaktır.

Multimedya: Tasarımda müteallik videoteyp ve ses uyaranları kullanıcıların basit ve hızlı bir şekilde anlayış geliştirmesine, bilgileri kavramasına yardımcı mümkün. Bu gestalt web sayfasında henüz ziyade vakit geçirmeleri karınin görüşmeçmüterakki teşvik edebilir.

Farklı animasyon ve varyasyonların da kullanılmasını sağlamlar. Başkaca Swishde SWF ve HTML olarak yiyecek yapabilme seçenekleri de vardır. Son dönemlerin en çok kullanılan programlarından biridir.

En çok yeğleme edilen web tasarım programlarından birisi olan Adobe Photoshop ile uslu rakibiniz hayal gücünüz. Temelli görüntü gücünüzün sınırları ile layihamlar yapabileceğiniz bu grafik tasarım izlenceını web düşüncemcıları ve grafik layihamcıları yoğunlukla yeğleme ediyor.

Renk: Renk seçimi alıcı isteklerine ve amaca tabidır; Bu gösterişsiz bir şekilde sadece yağız-beyaz renklerle dokumalabilmekle müşterek web uyumlu renkler kullanarak da bir kişinin yahut bir kuruluşun kişiliği, markası kendisini deyiş edebilir.

Bu, tasarımın stabil olması, tutarlılık göstermesi ve bütünlüğünü düzen zarfında korumasıyla bu arada uygulanan olabilecek bir durumdur.

Vektörel çizim programı olan freehand, logo ve reklam layihamlarında kullanılıyor. Sitelerinizin zarfında arsa alacak logolarınızda ve kampanyalarınızda bu yetişekı kullanabilirsiniz. Çözünürlük arttırıldığında ve azaltıldığında görüntü bozulmaz, pixel yitirilmesine uğramaz.

Düşüncemcıların ve profesyonel çizim yapanların yeğleme etmiş olduğu bir programdır. Vektör tabanlı oluşu avantajıdır. Flash animasyonlar halletmeye ve rastgele bir nesneyi web düğmesine dönüştürebilirsiniz.

İnteraktif: Layiham ciğerine kullanıcı yorumları ilaveten çalışkan kullanıcı iştirakını ve kamuoyu katılımını pozitifrın. E-posta formları ve e-bülten kayıtları sunarak ziyaretçinizi sürekli etkileşimde başüstüneğunuz kullanıcılara devirtürün.

Teknoloji: Teknolojideki ilerlemelerden faydalanmak layihamcılara her çağ taze, devimsel ve meraklı web tasarımı ortamında uygulayacakları onay, aksiyon ve bekâret zammetmek dâhilin özgürlük verir.

Web tasarım web tasarım & Yazılım gereksinimleriniz için formu eksiksizce doldurunuz, ekibimiz kısa müddet zarfında sizi arayacak.

Uyumluluk: Sayfanın sevap manzaralenmesini çoğaltmak, her defasında aynı performansı yolmak sinein; Farklı tarayıcılarda ve sorunletim sistemlerinde problemsiz çaldatmaışabilecek bir web sayfası tasarlamaya özen gösterin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *